Chovatelská stanice IJSBEER – Hovawart

Hovawartí život

Chibeta z Budské samoty

Datum narození 03.08.2004
Bonitace 22.09.2007, kód 5/2a/L6/AA, náhled bonitační karty
Zkoušky ZOP, ZPU1, FPr1, FPr2
Výstavy V1, CAC, r. CACIB
DKK 0/0
Výška 64 cm
Váha 35 kg
Náhled rodokmenu Fotogalerie bonitace

 

Otec Askan Moravia Hovacor
Zkoušky ZOP, ZPU1
Výstavy V1
DKK 0/0
web asky.wz.cz

 

Matka Barbara Bohemia Choc
Zkoušky ZOP, ZPU1, FPr1, FPr2, FPr3
DKK 0/0
Web zbudskesamoty.cz

Páníčci stále přemýšleli co napsat, tak jsem se rozhodla, že napíši raději já sama. Jmenuji se Chibeta, ve výcviku mně říká páník Chibi, nejčastěji slyším “Chibi kam koukáš, tady jsem :-))”, když zlobím, tak mi zase říká “Chibajs co děláš”, jako by to neviděl:)), a když jsem hodná nebo mě chce páník vyhladíkovat, tak na mě volá Chibíku.

Jsem dost temperamentní, velmi ráda a s chutí s páníčkem cvičím, tedy on se mnou cvičí a já velmi ráda spolupracuji, protože pak bude odměna a já se mohu vylítat se svými nejmilejšími míčky, které mně páník hází do zblbnutí :-))).

Jsem taky velmi žravá, tak taky ráda cvičím za mňamky, mezi nejlepší patří sušená střeva, jinak mně páník plive piškóty ty mohu v jakémkoliv objemu. Na oblíbené stopě zase nacházím výborné drůbeží párky.

Když není páník doma, tak poslouchám všechny členy rodiny kromě kočky, tu poslouchat nikdy nebudu. Tu raději občas proženu, pokud se chce honit. To vždycky poznám, pokud kočka stojí, tak se nehraje, ale jakmile vyběhne, tak má co dělat, aby nedostala babu.

Na závěr bych ještě napsala, že pokud jsem s páníky doma, tak mám nejraději svůj gauč a musím páníčka pochválit, protože mě naučil skvělý – jak on říká – gaučink, toho já se nikdy nevzdám. To nám s páníkem jde prostě skvěle.